Jelenlegi álláslehetőségünk:

Növénytermelési koordinátor és projekt manager

keresünk a Green Drops Farm Kft. csapatába!

Dinamikusan fejlődő innovatív vállalkozásunk új szintre lépett, ami szükségessé teszi csapatunk bővítését. Új kollégánk feladata elsősorban hidroponikus növényteremlő üzemünkben a termelési folyamatok tervezése és elvégzése, erről jelentések készítése, növény értékesítés logisztikájának megtervezése, projekt feladatok ellátása.

Fontosabb feladatok:

Hidroponikus növényteremlési üzemünkbe keresünk munkatársat, aki:

  • megtervezi a beruházási és üzemelési költségigényeket, a termelőeszközök kihasználásának hatékonyságát, a termékek összköltségét és az üzem jövedelmezőségét
  • egy adott mezőgazdasági üzem termelési tevékenységét optimalizálja, a termelés leggazdaságosabb módját igyekszik kialakítani, amihez termesztési módokat dolgoz ki és alkalmaz
  • gazdálkodás tervezési, szervezési, irányítási és ellenőrzési feladatokat lát el
  • vetési, és ültetési terveket készít
  • a lehetőségektől függően új technológiai eljárásokat vezet be, javítja a gépesítettségi színvonalat
  • megszervezi és irányítja a betakarítási, feldolgozási, szárítási, értékesítési és szállítási munkafázisokat
  • szaktanácsadást és szakértői tevékenységet végez (szakmai tervezés, kárfelmérés, szükséges növényvédőszerek ajánlása, stb.)
  • nyilvántartást vezet a költségekről és a gazdálkodás eredményességéről
  • tájékoztatást ad a piaci információkról, jogszabályokról, támogatási formákról a gazdáknak
  • pályázatokat, üzleti tervet és hitelkérelmet készít

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Egyetemi végzettség, MSc
  • Angol nyelvtudás, legalább B2 szint
  • B kategóriás vezetői engedély és rutinos vezetés technika
  • Munkavégzés helye: Debrecen

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Kertészeti tapasztalatok hidroponikus teremlésben
  • Debreceni lakos
  • Hatékony, precíz munkavégzés
  • Proaktív attitűd

Amit kínálunk:

  • Jó hangulat
  • Fejlődési, tanulási lehetőség
  • Új kihívások
  • Piacképes bérezés

Állás, munka területe(i):

  • Mezőgazdaság, Környezet
  • Agrármérnök
  • Növényorvos
  • Kertészmérnök

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

  • 4034 Debrecen, Hold utca 56.

A jelentkezéshez kérem csatolja egyetemi végzettséget igazoló dokumentumát, nyelvvizsga bizonyítványát és szakami önéletrajzát, motivációs levelet.
Erre az email címre küldje meg a kért dokumentumokat: info@greendropsfarm.com

Sikeres pályázást kíván:

Rácz Gréta
Ügyvezető igazgató
Green Drops Farm Kft.

GreenDrops